Pro rodiny s dětmi
Procházky, které budou Vaše děti bavit

Program našich zážitkových procházek je uzpůsoben pro děti mladšího školního věku, tedy asi tak od 6 do 13 let.
Ty se mohou aktivně zapojit do prohlídky a zkusit zodpovědět různé kvízy a hádanky, za což si vyslouží odměnu.
Menší děti se zabaví hledáním domovních znamení a i dospělí zaručeně uslyší zajímavosti, které nejspíš vůbec netušili.


Cestou se děti dozvědí nejen o tom, jaké legendy se o navštívených místech vyprávějí, ale také to, že i skutečná historie může být docela strašidelná.
Praha je velká a tak pokud se Vám bude jedna procházka líbit, můžete příště přijít zase na jinou - to by nás potěšilo ze všeho nejvíce :)
Všechny naše netradiční procházky Prahou trvají asi hodinu a tři čtvrtě, což zvládnou i případní mladší sourozenci, a počet osob ve skupině obvykle nepřesáhne dvacet. Vše je možné absolvovat i s kočárkem a procházky jsou tak vhodné pro celé rodiny, které hledají zábavný a přitom smysluplný program pro děti v Praze.
Některé procházky mají i verzi pro dospělé nebo starší a pokročilé :)

Odkud skočil Šemík s Horymírem? Kde se vzal a k čemu sloužil tajemný Čertův sloup? Kde se podle pověsti nachází veliká jeskyně s rytíři?

Dnes je těžké uvěřit, že Pražský hrad opravdu býval pevností s hradbami. Pojďme se projít podvečerním areálem, třeba potkáme nějaká místní strašidla a najdeme zlato!

Byl Karlův most opravdu postaven z vajec? Dozvíte se to na naší procházce, kde si v rodinných týmech zahrajete i malou bojovku