Kam v Praze? Objevte známá i méně známá zákoutí s průvodcem

Pořádáme skupinové i soukromé zážitkové prohlídky Prahy

Příběhy domů, paláců a jejich obyvatel nebo děsivé legendy, i to je Praha. Neznámá i známější zákoutí nejlépe objevíte na prohlídce s průvodcem. Vyzkoušejte naše autorské komentované procházky Prahou.

Jsme zkušené průvodkyně s odbornou licencí a kromě zážitkových vycházek pro rodiny s dětmi připravujeme také tématické prohlídky vhodné hlavně pro dospělé se staršími dětmi, které už vydrží poslouchat trochu déle a vstřebat více informací, nebo také pro starší a pokročilé :)

Tyto procházky trvají necelé dvě hodiny a jejich seznam najdete níže. Ceny jsou mírné, 190 Kč plné a 110 Kč zlevněné vstupné, tak se k nám na některé z nich přidejte :) 


Zažijte nejkrásnější most ve střední Evropě za soumraku, kdy takzvaná "zlatá hodinka" nabízí příjemné světlo nejen pro focení, ale i pro nezapomenutelné výhledy na tuto jedinečnou sochařskou galerii pod šírým nebem

Tato procházka nás zavede na starobylý Vyšehrad, který si ale trochu neobvykle ukážeme z pohledu osobností, které zde žily počátku 20. století

Komentovaná procházka s průvodkyní o veselých příhodách, které na Novém Městě zažil známý český malíř

Tentokrát navštívíme část Prahy zvanou Josefov, kde se dříve rozkládalo židovské ghetto. Povíme si o jeho zlatých časech i těch horších a navštívíme Starý židovský hřbitov, čtyři synagogy a síň Pohřebního bratrstva.